ویژگی محوی کتاب بیانیه گام دوم

کتاب کار بیانیه گام دوم خطاب به ملت شریف ایران با بیانی روان، جذاب، خلاقانه و چندرسانه‌ای چند ویژگی محوری دارد:

01

با ما حرفه ای شوید

03

با ما حرفه ای شوید

05

07

شخصی سازی

02

با ما حرفه ای شوید

04

با ما حرفه ای شوید

06

08

فهرست کتاب

چهار نقطه ازبیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران

بارگذاری بیشتر
{"timelines_type":"type_5","dynamic_content":"y","image_size":"full","custom_items":"","orderby":"date","order_direction":"DESC","filters":[{"filter_type":"post_type","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"rounded","post_status":"draft"},{"filter_type":"post_status","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"rounded","post_status":"publish"},{"filter_type":"numberposts","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"rounded","post_status":"publish","numberposts":"6"},{"filter_type":"post_with_thumbnail","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"rounded","post_status":"publish","post_with_thumbnail":"y"},{"filter_type":"taxonomies","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"timeline","post_status":"publish"}],"title_val":"post_title","description_val":"post_excerpt","date_format":"M, Y","items_per_load":"2","top_delimiter":"","circle_type":"default","circle_skin":"default","font_family":"montserrat"}

برش هایی از کتاب

مسابقه مردم برای مردم

ملّت ایران در هر میدانی که لازم بود حاضر شدند، آنجایی که فداکاری لازم بود فداکاری کردند، جان و مال و عزیزان و فرزند و آبرو و حیثیّت، همه را به میدان آوردند.
بیشتر بخوانید

جوان پیشرو

جوان مومن که مبانی جمهوری اسلامی و راه امام بزرگوار را عمیقا پذیرفته است، امیدبخش‌ترین نیرویی است که می‌تواند ملت ایران را در رسیدن به آرزوهای بزرگش یاری برساند.
بیشتر بخوانید

تجربه آزموده

تکیه‌ اقتصاد کشور نباید به ستونی باشد که با نعره‌ی مثلاً یک ترامپی بلرزد؛ آن ستون مورد اعتماد باید مربوط به درون کشور باشد، باید اقتصاد ما درون‌زا باشد.
بیشتر بخوانید

پیام معنویت

هر جا که نام و پیام امام نفوذ کرد، معنویّت را به آن‌جا برد. حتّی جوامع مسیحی و غیر مسلمان نیز به انقلاب اسلامی روی خوش نشان دادند.
بیشتر بخوانید

برای همه مردم ایران

در جامعه باید عدالت اجتماعی باشد. عدالت به معنای یکسان بودن همه‌ی برخورداری‌ها نیست؛ به معنای یکسان بودن فرصت‌هاست؛ یکسان بودن حقوق است.
بیشتر بخوانید

قله‌های سربلند

پیشرفت‌های علمی و پژوهشی بسیاری در بخش‌های مختلف داشته‌ایم که ستون اصلی این بخش‌ها را همین جوانان انقلابی و بچه‌های مؤمن تشکیل داده‌اند.
بیشتر بخوانید

خرید کتاب

خرید کتاب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سه نسخه متفاوت

چندرسانه ای

مجموعه‌ای از ویدیو، پادکست و فتوکامنت مرتبط با کتاب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران

مارش میرا

مارش میرا روایت تصویری مراسم پیاده‌روی صلح در کشور بوسنی هرزگوین است ک

آشنای دور

مستند آشنای دور روایت زندگی جوان آفریقایی به نام «عمر عبدالله» است که تحت تاثیر انقلاب اسلامی شیعه شد و فرزندان خود را به نام

با دکتر جهاد در بشاگرد

مستند با دکتر جهاد در بشاگرد قصه تلخ و شیرین جهادگران در کمک برای رفع

یک خانم محترم

مستند یک خانم محترم روایت زندگی و شهادت «سیده محترم بانو» شهیده حجاب کاشانی است که در سفری به مشهد مقدس و در حادثه مسجد گوهرش

داستان آینده

مستند داستان آینده روایتی است از زندگی و مجاهدت‌های مرحوم سعید کاظمی آ

آقای سفیر

مستند سفیر به روایت زندگی و مجاهدت غضنفر رکن آبادی دیپلمات و سفیر سابق

نظرات خوانندگان

مقام معظم رهبری ,نویسنده بیانیه گام دوم انقلاب
«من عرض کردم به اجمال؛ در یک بیانیّه نمی‌شود خیلی این چیزها را تفصیل داد، یک کتاب یا دو کتاب باید نوشت، لکن جا برای تفصیل و فکر و مطالعه و تعمیق این حرف‌ها وجود دارد». 1 /3/ 98
Watch video review